بنز cls

اجاره خودرو بنز cls

از سال 2011 تا به حال دومین نسل از مرسدس CLS چرخهٔ زندگی همانند رولرکستر داشته است! زمانی که برای اولین بار عرضه شد، طراحی جذاب و گیرای آن بسیار مورد توجه بود اما چندی نگذشت با آمدن خودرویی زیباتر، فانتزی‌تر و دینامیک‌تر یعنی آئودی A7 ورق برگشت. چندی بعد نیز هر دوی این خودروها تحت‌الشعاع معرفی BMW سری 6 گرن کوپه قرار گرفتند. حالا پس از حدود 4 سال حضور در بازار، بنز آمده است تا آب رفته را به جوی باز گرداند.

برای این که درک کنید CLS جدید چگونه در اینگل اشتاد و مونیخ اعلام جنگ کرده است باید نگاه عمیق‌تری داشته باشید. از نظر تزئینی،CLS جدید فقط چراغ‌های جدید جلو، نمای جلوی پایین‌تر، جلوپنجره و نمای عقب بازنگری شده را دریافت کرده است. نگاه‌ها به سوی بهبودهای انجام شده بر روی این خودروی زیبا جلب می‌شود و به نظر می‌رسد که خودرو ظرافت بیشتری را دارد. تغییرات نمای داخلی نیز سبک بوده و در این میان می‌توان به اضافه شدن غربیلک فرمان جدید و نویگیشن شناور بنز و نمایشگر سرگرمی اشاره کرد. روی هم رفته به نظر می‌رسد که این تغییرات چندان نمی‌تواند آئودی و BMW را نگران سازد. اما اینجاست که می‌گوییم عمیق‌تر نگاه کنید!

شاید بزرگ‌ترین تغییر در زیر کاپوت نهفته است. با اذعان به این نکته که رقبا مدل‌های کم‌مصرف‌تر شش سیلندر را پیشنهاد می‌کنند و مصرف‌کننده‌ها نیز آن‌ها را دوست دارند، بنز CLS400 جدید را با یک موتور 6 سیلندر توئین توربو معرفی کرده است. این موتور خوبی است و همان موتوری است که سال گذشته در E کلاس تست شده است. موتور 6 سیلندر تورک بیشتری دارد و نیروی خود را تقریباً به صورت خطی و در دورهای بالاتر ارائه می‌کند. این موتور قدرت کافی را برای اکثر مصرف‌کننده‌ها فراهم می‌کند البته باید گفت که این موتور شبیه هیولاهای 8 سیلندر توئین توربوی موجود در CLS550 و CLS63 AMG نیست اما بسیار سریع و در عین حال نرم و روان است. صدای موتور خیلی به گوش نمی‌رسد و در اصطلاح غرغر نمی‌کند زیرا که یک موتور برای عملکردهای بالا نیست به همین خاطر است که بنز آن را ساکت و آرام نگاه داشته است.

دومین تفاوت کلیدی، سیستم تعلیق با فنرهای فولادی در CLS400 است در حالی که مدل‌های دیگر سیستم تعلیق بادی دارند. در حالت Comfort تفاوت محسوسی در سواری بین این مدل و مدل CLS550 با سیستم تعلیق بادی وجود ندارد. سواری خودرو نسبتاً نرم و راحت است و بسیاری از عیوب جاده را خنثی می‌کند. خودرو در پیچ‌ها اندکی کج می‌شود اما باید گفت که حرکات بدنه به خوبی تحت کنترل هستند. با وجود فرمان سریع و منطقی و پاسخ مناسب پدال گاز، CLS400 به عنوان یک سدان لوکس پیچ‌ها را به خوبی طی می‌کند. اوه ما را ببخشید! باید گفته شود “چهار در کوپه”!

با کمترین تغییرات شما عیناً می‌توانید حدس بزنید که سواری CLS550 نیز به همان خوبی مدل قبلی خواهد بود. البته موتور 8 سیلندر توئین توربو قدرت بیشتری دارد و صدای بهتری را تولید می‌کند. گیربکس 9 سرعتهٔ اتوماتیک CLS550 که مختص این خودرو بوده نرم‌تر است و به نظر می‌رسد که بهتر از نمونهٔ 7 سرعتهٔ قبلی با موتور ارتباط برقرار می‌کند. در مقایسه با CLS400 به نظر می‌رسد که این گیربکس سریع‌تر عمل می‌کند.CLS550 با دارا بودن سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم مزیت بزرگی را نسبت به CLS400 به دست آورده است. در حالت اسپرت این سیستم تعلیق می‌تواند ثبات و سختی بیشتری داشته باشد و سواری استوارتری را ایجاد کند البته این کار باعث نمی‌شود که خودرو حالت ناملایم و خشن پیدا کند. با استفاده از این سیستم تعلیق همچنین حرکات بدنه در سر پیچ‌ها قدری کاهش پیدا می‌کند. روی هم رفته قدرت اضافی و سیستم تعلیق بادی، از این خودرو یک سدان اسپرت شکیل و آراسته می‌سازد. لازم به گفتن نیست که این خودرو بهتر از CLS قبلی است.

اگر کارایی و هندلینگ عالی مدنظر شماست،CLS63 AMG همان چیزی است که شما احتیاج دارید. موتور 8 سیلندر توئین توربوی آن حتی قدرت بیشتری را تولید می‌کند. نتیجهٔ استفاده از چنین موتوری این است که شما دوست دارید با هر بار فشردن پدال گاز به جلو پرتاب شوید! همانند دو مدل دیگر به نظر می‌رسد که این مدل نیز با استفاده از گیربکس 7 سرعتهٔ اتوماتیک بهتر از قبل عمل می‌کند. سواری خودرو حتی در حالت راحت نیز با ثبات است و در حالت اسپرت این سختی و استحکام بیشتر نیز می‌شود. هندلینگ خودرو به لطف استفاده از سیستم تعلیق و فرمان با عملکرد بالا به طور قابل‌توجهی بهتر از CLS400 یا CLS550 است. این خودرو همانند یک سدان اسپرت شایسته احساس می‌شود.CLS63 AMG پیچ‌ها را با سرعت و دقت و همراه با کنترل حرکات بدنه و چسبندگی شگفت‌انگیزی طی می‌کند. این‌چنین هندلینگ و چسبندگی را باید در استفاده از سیستم 4matic AWD و تایرهای تابستانی جست‌وجو کرد. ترمزهایی با اندازهٔ بشقاب غذا (!) و کالیپرهای بزرگ به‌آسانی و در هر سرعتی خودرو را بدون کوچک‌ترین مشکلی متوقف می‌کنند. زمانی که شما همانند یک فرد جوان رانندگی نمی‌کنید هر 3 مدل برای هر رفت‌وآمدی راحت هستند. داخل کابین ساکت و آرام است، صندلی‌ها راحت‌اند و سواری آن نیز حتی در مدل AMG خوب است.

آخرین تکنولوژی Comand به همراه سیستم سرگرمی و نمایشگری با گرافیک بهتر و عملکردهای بیشتر در این خودرو نمایان هستند. متأسفانه نرم‌افزار سیستم سرگرمی این خودرو پیچیده‌تر از مدل قبلی است و برای انجام برخی کارها باید منوهای بیشتری را جست‌وجو کنید. حرکت در بین منوهای مختلف نیز کمی پیچیده و سخت است. اما سایر فنّاوری‌های به‌کاررفته عملکرد بهتری دارند.CLS جدید آخرین تکنولوژی‌ها را از E کلاس به ارث برده است. این بدان معنا است که تمامی امکانات از کروز کنترل تطبیقی گرفته تا ترمز اضطراری اتوماتیک و سیستم حرکت بین خطوط همه و همه در اختیار شما هستند. فنّاوری‌هایی که بر پایهٔ استفاده از دوربین و رادار هستند در مواقع ترافیک و حرکت سپر به سپر بسیار مفید و سودمند هستند.

با وجود مدل‌های متنوع، قیمت پایهٔ مناسب، گزینه‌های کاراتر موتور، نمای ظاهری جذاب و فنّاوری‌های به‌روز،CLS جدید آماده است تا گوی سبقت را از آئودی و BMW برباید. CLS ممکن است که نتواند رقبا را به طور کامل از میدان به در کند اما این قدرت را دارد که مشتری‌های مردد و دو دل را به سوی خود بکشاند. در پایان باید گفت بنز شاید نتواند دو رقیب قدر خود را ناک اوت کند اما به این آسانی‌ها هم پا پس نخواهد کشید.

منبع: پدال

قیمت های اجاره بنز CLS بدون راننده:

قیمت روزانه : 1 هزار تومان

قیمت هفتگی : 5,6 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  21 میلیون تومان

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپتنی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

بهترین قیمت ها لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای