بنز sl63

 اجاره ماشین بنز Sl63

ماشین SL63 AMG 1845 کیلوگرم وزن دارد. این ماشین با امکانات بی نظیری که دارد  با کرایه بنزSL63 در تهران با کرایه ماشین اطلس رنت کار می توانید تجربه ای بسیار بی نظیر برای رانندگی حرفه ای داشته باشید.
عرصه خودرو برای مدل مرسدس بنز SL63 AMG آماده است. نسخه جدید این رودستر باکیفیت از چند لحاظ نسبت به رقبایش برتری دارد: ساختار سبک وزن، افزایش قدرت خروجی و رانندگی داینامیک و 30 درصد مصرف سوخت و تولید دی اکسید کربن کمتر. وزن کلی خودرو به خاطر بدنه تمام آلومینیومی آن، 125 کیلوگرم سبکتر شده است.این مدل با 1845 کیلوگرم وزن و قدرت خروجی 537 اسب بخار یا 564 اسب بخار، گزینه بسیار مناسبی برای تجربه رانندگی جدیدی به نظر می‌رسد.
رنج موتورهای این مدل محدود به دو گزینه است: یک موتور 5.5 لیتری 8V با دو توربوشارژ با 537 اسب بخار و 800 نیوتن متر گشتاور. یک بسته عملکردی مخصوص AMG هم وجود دارد که در صورت نصب آن، قدرت خودرو به 564 اسب بخار و 900 نیوتن متر می‌رسد. صفر تا صد موتور اول 4.3 ثانیه و صفر تا صد بسته عملکردی AMG 4.2 ثانیه طول می‌کشد. صفرتا 200 آنها هم به ترتیب 12.9 و 12.6 ثانیه طول می‌کشد. نهایت سرعت موتور اولی 250 کیلومتر در ساعت و نهایت سرعت بسته AMG 300 کیلومتر در ساعت است. مصرف سوخت هر دو موتور هم 9.9 لیتر در هر 100 کیلومتر است. این مدل نسبت به مدل فعلی، 4.2 لیتر کاهش مصرف سوخت دارد. یکی از بزرگترین علت های این مصرف سوخت پایین، بدنه سبک وزن خودرو است. این بدنه علاوه بر کاهش وزن کلی خودرو، آن را محکم تر و ایمن تر کرده است.
دو حالت Sport و Comfort وجود دارد. در صورت اجاره ماشین  گزینه اسپرت، خودرو بر ویژگی‌های اسپرت خود و بدنه متمرکز می‌شود و در صورت اجاره خودرو دومین حالت، سطح بالایی از راحتی و آرامش به مسافران منتقل می‌شود و این گزینه برای مسافرت یا مسافت‌های طولانی مناسب است. 

قیمت اجاره بنز sl63  با کرایه ماشین اطلس

قیمت روزانه : 1,2 میلیون تومان

قیمت هفتگی : 7 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  27 میلیون تومان

منبع: http://carprice.blogsky.com

اطلس رنت کار زیر مجموعه گروه حامی رنت ارائه کننده با کیفیت ترین و منعطف ترین خدمات اجاره ماشین در استان های تهران و کرج به شهروندان عزیز می باشد.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای