اجاره ماشین عروس ارزان

قیمت اجاره ماشین رنو مگان

اجاره ماشین رنو مگان در تهران با اطلس رنت کار می تواند گزینه مناسبی باشد برای کسانی که قصد سفر دارند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت اجاره ماشین مگان با ما تماس بگیرید.

رنو مگان (به فرانسوی: Renault Mégane) خودرویی است که توسط شرکت رنو فرانسه تولید می‌شود. طرح اولیه این خودرو در سال ۱۹۸۸ توسط شرکت رنو ارائه گردید. این خودرو به افتخار مگان سودیت طراح معروف فرودگاه برست نامگذاری شد.

نسل اول این خودرو با نام Mégane I در سال ۱۹۹۵ به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۰۲ نسل دوم این خودرو با نام Mégane II جایگزین نسل اول گردید. شرکت رنو در ۴ اکتبر ۲۰۰۸ نسل سوم مگان با نام Mégane III در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل موندیال پاریس پرده برداری نمود. در سال ۲۰۱۶ هم نسل چهارم آن با نام Mégane IVمعرفی شد.

مگان در ابتدا در کلاس کلاسیک سالن ساخته شد و تا سال ۱۹۹۹ مدل کوپه و کوپه کروکی آن نیز وارد بازار گردید. تا سال ۲۰۰۳ مدل‌های سدان، استیشن واگن آن نیز ساخته شد.

قیمت اجاره ماشین رنو مگان در تهران با کرایه ماشین اطلس رنت کار

قیمت اجاره روزانه مگان: 200 هزار تومان

قیمت اجاره هفتگی مگان: 1,2 میلیون تومان

قیمت اجاره ماهانه مگان: 4,5 میلیون تومان

نسل دوم رنو مگان در واقع مدل توسعه یافته‌ای از نسل اول این خودرو می‌باشد، که توسعه اصلی در زمینه ایمنی خودرو، انجام گرفت و در تست تصادف دارای گواهی یورو ان‌سی‌ای‌پی می‌باشد. این مدل در ایران هم توسط پارس خودرو مونتاژ و عرضه می‌شد. تولید این خودرو در سال۲۰۰۸ متوقف و با مگان نسل سوم جایگزین شد. مگان در ابتدای عرضه در ایران در 2 نوع وارداتی و مونتاژ داخل در بازار حضور داشت. طراحی ظاهری مگان وارداتی با رینگ‌های متفاوت از مدل مونتاژ داخل متمایز می‌شود. ظاهر مگان وام‌دار طراحی نه‌چندان موفق velsatis بوده و در کل ظاهری هماهنگ و آرام را به نمایش می‌گذارد. مگان از نظر ظاهری درست در مقابل مزدا3 به شدت اسپرت قرار می‌گیرد و بیش‌تر چهره یک خودرو خانوادگی و مسن‌پسند را به نمایش می‌گذارد. نکته جالب در طراحی مگان این است که هیچ خروجی اگزوزی در سپر عقب دیده نمی‌شود و درها بدون استفاده از کلید و با استفاده از یک کارت الکترونیکی باز می‌شوند. استارت خوردن پیشرانه هم به همین شکل است و داخل کابین اثری از زبانه قفل درها نمی‌بینید. ضای کابین نسبت به مزدا3 ساده‌تر طراحی شده و رنگ‌بندی از مد افتاده و معمولی‌تری از رقیب ژاپنی‌اش دارد. صندلی‌ها فاقد پوشش چرمی هستند، اما نمی‌توان به کیفیت ساخت و مونتاژ کابین ایرادی گرفت. درحالی‌که به عملکرد سیستم تهویه و سیستم صوتی ایرادهای جزیی وارد است. نکته جالب کابین مگان 4 شیشه برقی اتوماتیک است. درحالی‌که در مزدا3 فقط می‌توانید شیشه راننده را به‌صورت اتوماتیک حرکت دهید. هم‌چنین فرم اهرم ترمز دستی در نوع خود منحصربه‌فرد است و سایه‌بان‌های کشویی برای پنجره‌های عقب در نظر گرفته شده. نقطه قوت مگان نسبت به مزدا3، فضای کابین جادارتر و راحت‌تر است. چراکه در طراحی کابین بیش‌تر کاربرد خانوادگی در اولویت بوده تا فرم اسپرت و هیجان‌انگیز. مگان در 2 نوع اتوماتیک و منوآل در بازار عرضه شد؛ که با توجه به بهره بردن نسخه منوآل از پیشرانه 1.6 لیتری در مقام مقایسه، مگان مجهز به پیشرانه 2 لیتری و گیرباکس اتوماتیک در مقابل مزدا3 قرار می‌گیرد. پیشرانه 2 لیتری مگان از مزدا3 کم‌توان‌تر است و تنها 136 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. اما به لطف گشتاور 191 نیوتن‌متری کشش در دورهای بالا عالی به نظر می‌رسد و سواری نرم‌تر مگان نسبت به مزدا3 در مسافرت‌های طولانی‌مدت خوشایندتر است. البته به دلیل قدیمی بودن گیرباکس و تاخیرهای پی‌درپی، شتاب اولیه چندان چشم‌گیر نیست و از این نظر چنگی به دل نمی‌زند. اما فرمان بسیار نرم و هندلینگ و پایداری مناسب به لطف استفاده از سامانه‌های ESP و ASR سر پیچ‌ها به راننده اعتمادبه‌نفس قابل‌توجهی می‌دهد و از این نظر چیزی از مزدا3 کم ندارد.

مشخصات فنی مگان عرضه شده در ایران

 • گیربکس
 1. نوع گیربکس:اتوماتیک- ۴سرعته
 • موتور
 1. نوع موتور:خطی- F4R17
 2. تعداد سیلندر – تعداد سوپاپ:۴سیلندر -۱۶سوپاپ
 3. حجم موتور :cc1998
 4. حداکثر قدرت:132hp@5500rmp
 5. حداکثر سرعت:۱۹۵
 • فرمان
 1. نوع فرمان:الکتریکی
 • سیستم تعلیق
 1. سیستم تعلیق جلو:مک فرسون ببا بازوی چهارگوش و میله موجگیر
 2. سیستم تعلیق عقب:میله پیچشی با نقاط اتصال بیرونی
 • ترمز
 1. جلو:دیسکی تهویه شونده
 2. عقب:دیسکی
 3. جهت اطلاع از قیمت اجاره ماشین رنو مگان و همچنین شرایط اجاره خودرو با ما تماس بگیرید.

منبع: https://fa.wikipedia.org

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای