اجاره هیوندای آزرا

اجاره هیوندای آزرا

اجاره خودرو هیوندای آزرا

هیوندای در ده سال اخیر سیر پیشرفت خیره کننده ای داشته و کاری ناممکن را ممکن نموده است. هیوندای از سازنده خودروهای ارزان و معمولی به سازنده ای تبدیل شده که در تمام رده ها خودروهایی محبوب و زیبا می سازد. حتی با نمونه هایی مثل Equus و جنسیس، سلاح خود را بسوی سازندگان دیرینه خودروهای لوکس نشانه می گیرد یا برای ساخت سوپراسپرتی در قواره پورشه و فراری، برنامه ریزی می کند که  گزینه بسیار مناسبی  برای اجاره ماشین افراد سخت پسند می تواند باشد

هیوندای آزرا یکی از محصولات لوکس و معروف این خودرساز است که آخرین سال تولید خود با این چهره را سپری می کند و بزودی با نسل جدیدی جانشین خواهد شد. بنابراین هیوندای کمی چاشنی اسپرت به این سدان بزرگ خود اضافه کرده تا هیجان را حتی در آخرین روزهای تولید آن نیز حفظ کند. گرچه هنوز طراحی آن محافظه کارانه و کلاسیک است.

یک موتور شش سیلندر و وجود دیفرانسیل در جلو برای یک سدان بزرگ، کار را برای رقابت با سدانهای آلمانی سخت می کند. به هر حال برای یک رانندگی با  آرامش بیشتر و هیجان کمتر، آزرا انتخاب خوبیست. موتور v6 هیوندای آزرا 3.3 لیتر حجم و 260 اسب بخار توان دارد. گیربکس آن نیز اتوماتیک 6 سرعته شیفت ترونیک است.

فضای داخلی وسیع و صندلیهای بزرگ با جای پای مناسب در کنار مواد مرغوب استفاده شده در کابین، یک مسافرت راحت را به ارمغان خواهد آورد. قیمت بسیار مناسب این خودرو  باعث شده که یکی از بهترین انتخابها برای خریدار بعنوان یک خودرو لوکس خانوادگی باشد. مصرف سوخت آزرا در شهر 14 لیتر و در جاده 10 لیتر می باشد. قیمت هم برای مدل GLS حدود 25 هزار دلار و برای  Limiteds حدود 30 هزار دلار است.

منبع: پدال

قیمت اجاره خودرو  آزرا در تهران با اطلس رنت کار

قیمت روزانه : 300 هزار تومان

قیمت هفتگی : 2 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  6 میلیون تومان

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپتنی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

بهترین قیمت ها لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای