اجاره جنسیس کوپه

اجاره ماشین جنسیس کوپه

خودرو جنسیس کوپه از محبوبان هیوندا در سال های اخیر بخصوص در میان قشر جوان بوده است. برای اجاره جنسیس کوپه بدون راننده ( حداقل 3 روز ) با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و روز و مدت رزرو خود را به اطلاع ما برسانید.

لازم به ذکر است قیمت درج شده در پایین صفحه ممکن است گاهی متغیر باشد و این موضوع به مدل و رنگ خودرو بسیار بستگی دارد که آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

با اجاره خودرو در تهران با اطلس رنت کار هر ماشینی که دوست دارید را اجاره کنید.

معرفی جنسیس کوپه

معرفی جنسیس کوپه برای اجاره خودرو

چندین دهه از تولید اولین کوپه دیفرانسیل عقب می‌گذرد، بازار این خودروها تاکنون خودروهای موفقی مثل تویوتا سوپرا، نیسان 240SX و مزدا RX-7 را تجربه کرده است حالا با تسلط ماستنگ، کامارو و چلنجر بر بازار این کلاس، خودروهای دیگری مثل سایون FR-S و برادر دیگرش BR-Z نمی‌توانند سهم زیادی از بازار داشته باشند.

اما داستان جنسیس از کجا شروع شد؟ نزدیک به شش سال قبل هیوندای تصمیم گرفت که خودرویی قدرتمند را به مجموعه ی خود اضافه کند تا در این بازار هم حضور داشته باشد.برای بیشتر شدن مشتری برای فروش و کرایه ماشین جنسیس،  هیوندای با مبنا قرار دادن جنسیس سدان، خودرویی کوپه و دیفرانسیل عقب طراحی کرد.

جنسیس سدان با بهترین سدان های آلمانی رقابت می‌کرد و هیوندای با تولید جنسیس کوپه از رقابت با ماستنگ و کامارو ابایی نداشت. آخرین باری که با جنسیس کوپه رانندگی کرده بودم سال 2008 و قبل از تولید انبوه این خودرو بود حالا بعد از هفت سال وقتی هیوندای، جنسیس کوپه 3.8 لیتری R-Spec را برای یک هفته تست در اختیارم گذاشت نمی‌دانستم که باید از خودرو چه انتظاری داشته باشم. هیوندای با تمرکز بر خودروهای پرفروش سوناتا، الانترا و جنسیس سدان در حق جنسیس کوپه کم‌لطفی کرده است چراکه این خودرو رقیب و جایگزینی شایسته برای ماستنگ، کامارو و چلنجر محسوب می‌شود.

جنسیس در نسل اول با دو موتور چهار و شش سیلندر توربوشارژ تولید شد که به ترتیب با حجم 2 و 3.8 لیتری ارائه شدند. اما هیوندای در نسل‌های بعدی در حالی تولید مدل چهار سیلندر را متوقف کرد که رقیبان این خودرو یعنی کامارو و ماستنگ در همان حین موتورهای چهار سیلندر توربوشارژ را به تولید رساندند.

خودرویی که آن را بررسی می‌کنیم مدل میانی جنسیس است. مدلی بین جنسیس 3.8 لیتری پایه و جنسیس 3.8 لیتری آلتیمیت. مدل R-Spec با ویژگی‌هایی مثل رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی، سیستم تعلیق جاده ای تنظیم‌شده، ترمزهای برمبو، لغزش محدود دیفرانسیل عقب و صندلی‌های اسپرت همراه شده است.

موتور 3.8 لیتری این خودرو 348 اسب بخار نیرو و 400 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس شش سرعته دستی به‌صورت استاندارد بر روی مدل R-Spec قرار گرفته و سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک نیز به عنوان اپشن در نظر گرفته‌شده است. این خودروبا توجه به حجم و قدرت بالایش، مصرف بالایی دارد و در هر صد کیلومتر در حالت ترکیبی 12.8 لیتر بنزین مصرف می‌کند که مصرف در شهر به 14.7 لیتر و در جاده به 9.8 لیتر می‌رسد.

اما رانندگی با این خودرو چگونه است؟ در مقایسه با جنسیس سدان که خودرویی شیک و با استایلی است، جنسیس کوپه شخصیت خام‌تری دارد اما این موضوع نشان می‌دهد که تولید خودرویی اسپرت با گیربکس شش سرعته دستی برای هیوندای کار ساده ای است. احتمالاً به خاطر استفاده از سیستم قدیمی هیدرولیک به‌جای سیستم الکتریکی جدید فرمان پذیری جنسیس کوپه خوب و مناسب شده است.

با سیستم تعلیق مؤثر و ترمزهای برمبو همه چیز در خودرو تحت کنترل شماست و با اجاره خودرو جنسیس کوپه در تهران با اطلس رنت کار  رانندگی مطمئنی خواهید داشت. باوجود موتور شش سیلندر 3.8 لیتری احتمالاً از خود می‌پرسید که چرا زمانی موتور 2 لیتری هم برای این خودرو موجود بود. با 348 اسب بخار نیرو با ضربه ای بر پدال قدرت زیادی تولید می‌شود که غرش این موتور و دور بالای آن جنسیس را خواستنی و دوست‌داشتنی می‌کند.

منبع: پدال

قیمت اجاره خودرو جنسیس کوپه در تهران با اطلس رنت کار

قیمت روزانه : 400 هزار تومان

قیمت هفتگی : 2,6 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  10 میلیون تومان

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای