اجاره پورشه باکستر

اجاره ماشین پورشه باکستر

اجاره خودرو پورشه باکستر

پورشه باکستر محبوب ترین و با کیفیت ترین خودرو اسپورت سقف کروک از نظر مجلات خودرو و نظر سنجی های عمومی در میان مردم! این خودرو همانطور که مطلع هستید دو نفره بوده و از بخش اجاره با راننده فارق است ولی بدون راننده بصورت روزانه ( حداقل 3 روز ) اجاره داده میشود.

قیمت اجاره پورشه باکستر در تهران با اطلس رنت کار در پایین صفحه درج شده و البته لازم به ذکر است که خودرو ها در مدل ها و رنگ های مختلف قیمت های متفاوت دارند و اگر قصد اجاره ماشین  پورشه باکستر را دارید حتما با پشتیبانی تماس حاصل کنید و جزئیات زمان رزرو و مدل خودرو در صورت اهمیت به ما اطلاع دهید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما کاربر محترم ارزه کنیم و چه خوب است که تا 1 هفته قبل از روز رزرو اقدام به این موضوع کنید زیرا دست ما باز تر خواهد بود.

درباره پورشه باکستر

صد سال پیش که اولین قدم‌ها برای ساخت یک خودروی روباز و دو سرنشین توسط جامعه مهندسین خودرو برداشته شد، کمتر کسی می‌توانست چنین آینده درخشانی را برایش پیش بینی کند. آینده ای پرفروغ که خیلی زود با تلفیقِ استیلِ roadster و کارایی و کیفیتِ روزافزون دنیای خودرو، توانست آن را در قالب جوان پسند ترین اتومبیل‌ها روانه بازار کند؛ و امروز بعد از گذشت یک قرن از اولین سنگ بنای رودستر، شاهد سطحی ممتاز از این خودرو در بین اتومبیل‌ها هستیم.

چند دهه است که بیشتر برند های خودروسازی دنیا در این عرصه به صورت شبانه روز فعالیت می‌کنند. در این میان برخی‌ها دستی در آتش کرده‌اند تا بازار این عرصه را تحت سلطه خود درآورند. بی‌ام و، مرسدس بنز، مزدا، پورشه، نیسان و چندین غول خودروساز دیگر در این زمره قرار می‌گیرند.

به زعم بسیاری از کارشناسان دنیای خودرو، مجلات، ژورنالیست‌ها و از همه مهم‌تر نظرسنجی‌های عمومی، از پورشه باکستر به عنوان بهترین رودستر ورزشی بازار خودرو یاد می‌شود. بی‌ام و Z4 در رده دوم قرار دارد و به ترتیب مرسدس بنز SLK، مزدا MX-5 و نیسان 370Z در رتبه های بعدی قرار می‌گیرند.

امروز بر آن شدیم تا یک بررسی جامع و تخصصی از برترین رودستر ورزشی دنیا یعنی پورشه باکستر داشته باشیم.

مزیت پورشه باکستر نسبت به اجداد خود

هر چند پورشه باکستر یک سوپر خودروی ورزشی نیست. ولی به جرئت می‌توان آن را یک سوپراستار بین خودروهای ورزشی نامید. این خودرو همچون اجداد خود نسبت به خودروهای سری کایمن یا 911 ضعیف‌تر است، اما نباید فراموش کنیم، پورشه باکستر وظیفهٔ دیگری بر عهده دارد. این یک خودروی ارزان است که شما می توانید آن را راحت‌تر از سایر خودروهای پورشه خریداری کنید.

با اجاره ماشین پورشه باکستر می توانید از مزایای یک خودروی لوکس بهره مند شوید.

از سال 1996 که پورشه باکستر عرضه شد، از این خودرو به عنوان اصلی‌ترین مهرهٔ پورشه برای نفوذ در ذهن و قلب مشتریان جوان تر و ضعیف‌تر بازار یاد شده است؛ و این یعنی جانی دوباره به شعار «ما پورشه هستیم و این کاری هست که انجام می‌دهیم.».

منبع: پدال

قیمت اجاره پورشه باکستر در تهران با کرایه ماشین اطل رنت کار

قیمت روزانه : 1.4 میلیون تومان

قیمت هفتگی : 8,8 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  30 میلیون تومان

اجاره خودرو پورشه باکستر اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپانی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره ماشین اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای