اجاره پورشه پانامرا

اجاره ماشین پورشه پانامرا

پورشه پانامرا 2014 تغییرات اساسی را شاهد بوده است که شامل بیش تر شدن فاصله بین دو محور در تیپ Executive و استفاده از موتور هیبریدی در  S E-Hybridاست.

موتور شش سیلندر خورجینی 3 لیتری مجهز به توربوشارژر دوگانه یا موتور هشت سیلندر خورجینی 4.8 لیتری بدون توربوشارژر، بر روی پانامرای جدید قابل سفارش است.

پانامرا خودرویی چهار درب است که هر دو ویژگی لوکس بودن و اسپرت بودن را باهم به ارمغان می آورد که البته مبلغ قابل توجهی را نیز برای آن باید بپردازید (قیمت پایه 78,100 دلار).ولی با اجاره خودرو اطلس رنت کار می توانید ا تمتم ویژگی های آن بهره مند شوید

اجاره خودرو پورشه پانامرا

به لطف بهره گیری پورشه از مهندسی بدون نقص آلمانی که همیشه در حال ترقی می باشد، پانامرا محصولی از آب در آمده است که بسیاری آن را به مرسدس بنز کلاس S جدید ترجیح می دهند. فاصله بین دو محور در مدل جدید Executive حدود 15 سانتی متر افزایش یافته است که به پانامرا توان رقابت بیش تری با رقابای هم وطن خود و برخی رقبای ژاپنی را می دهد. پانامرا در مدل S E-Hybrid نیز در زمینه مصرف انرژی بهبود یافته و کارایی آن بالاتر رفته است.

موتور هشت سیلندر در مدل های S و 4S قدرت و سرعت بالایی را در اختیار راننده قرار می دهد که با فشار بر روی پدال گاز، هر علاقمند به خودروای را به وجد می آورد. از هر نظر پورشه پانامرا خودرویی خاص می باشد که رقیبی جدی برای خودروهایی مثل آئودی A8 ،S8، بی ام و سری 7، جگوار XJ و مرسدس بنز کلاس S است.

پوشه پانامرا 2014

پورشه پانامرا 2014 خودروی سدان چهار درب چهار سرنشینی است که صندوق عقبی به شکل خودروهای هاچ بک دارد و در 9 تیپ: پایه، پانامرا 4، ،4S ،S E-Hybrid ،GTS، توربو، 4S Executive با فاصله بین دو محور بیش تر و توربو Executive در دسترس است. در مدل پایه پانامرا، یک موتور شش سیلندر خورجینی که نیروی خود را به چرخ های عقب منتقل می کند، در کنار رینگ های 18 اینچی، چراغ های جلوی زنون با قابلیت تنظیم اتوماتیک، چراغ های LED، سنسور پارک جلو و عقب، سانروف، درب صندوق برقی، تهویه مطبوع دونقطه ای، صندلی برقی راننده با قابلیت تنظیم در 8 جهت، یخچال و تودوزی چرم، از امکانات استاندارد این خودرو محسوب می شود.

هم چنین صفحه نمایشگر 4.8 اینچی اطلاعات راننده، سیستم رهیاب با صفحه 7نمایش اینچی، بلوتوث و سیستم صوتی با 11 عدد بلندگو از دیگر امکانات استاندارد پانامرا هستند. تنها تفاوت پانامرا 4 با مدل پایه این است که به سیستم چهارچرخ متحرک (AWD) مجهز می باشد.

پانامرا S و پانامرا S چهارچرخ متحرک، علاوه بر تمام امکانات بالا به چراغ های جلوی تطبیقی، سیستم تعلیق خودکار و توربوشارزر دوگانه مجهز هستند. در مدل های S E-Hybrid و GTS و هم چنین توربو، به لیست بالا سیستم تعلیق بادی خودکار نیز اضافه می گردد. مدل GTS به موتور هشت سیلند خورجینی خود با تنفس طبیعی (بدون توربوشارژر) می بالد که در کنار امکاناتی همچون رینگ های 19 اینچی، فرمان تلسکوپی، سیستم اگزوز اسپرت، غربیلک فرمان اسپرت و پدل شیفتر، صندلی های برقی حافظه دار با قابلیت تنظیم در 18 جهت و استفاده از قطعاتی از جنس فیبرکربن در داخل کابین، این مدل را از سایر پانامراها متمایز کرده است.

پانامرا توربو

پانامرا توربو نیز با داشتن سیستم ورود بدون کلید، صندلی های جلو با قابلیت تنظیم در 14 جهت، گرم کن صندلی های جلو و عقب، تودوزی چرم و سیستم صوتی Bose با 14 بلندگو، از سایر مدل ها متمایز می شود. در مدل جدید 4S Executive 2014 علاوه بر تمامی امکانات یاد شده با 15 سانتی متر افزایش فاصله بین دو محور رو به رو هستید که در کنار امکانات دیگر از قبیل سیستم تعلیق خودکار بادی به صورت استاندارد، صندلی های گرم شونده جلو و عقب مجهز به تهویه، شیشه های ضد حرارت و صدا، صندلی های برقی عقب با قابلیت تنظیم در 8 جهت، پرده های برقی عقب و تهویه مطبوع 4 نقطه ای، گل سرسبد پانامرا محسوب می شود.

پانامرا در مدل پایه و مدل 4 مجهز به سیستم چهارچرخ متحرک، از یک موتور شش سیلندر خورجینی 3 لیتری بهره می برد که توانایی تولید 310 اسب بخار نیرو را دارد و شتاب 0 تا 100 آن حدود 5.5 ثانیه است. در مدل های غیر هیبریدی گیربکس 7 سرعته اتوماتیک با کلاچ دوگانه انحصاری پورشه (PDK) و سیستم استارت/استاپ کمک شایانی به افزایش توان موتور و کاهش مصرف سوخت کرده است. در پانامرا S و 4S چهارچرخ متحرک، همین موتور با استفاده از توربوشارژر دوگانه، قدرتی معادل با 420 اسب بخار تولید می کند و قادر است تا در عرض 4 ثانیه به سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

GTS دیفرانسیل عقب نیز با داشتن موتور هشت سیلندر خورجینی 440 اسب بخار نیرو تولید کرده و حدوداً در عرض 4.1 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. پانامرا توربو AWD (چهارچرخ متحرک) با همین موتور هشت سیلندر که به توربوشارژر دوگانه مجهز گردیده است، توانایی تولید 520 اسب بخار نیرو را دارد که شتاب 0 تا 100 آن زیر از 4 ثانیه است.

مدل هیبریدی چهارچرخ متحرک نیز با استفاده از سوپرشارژر محصولات آئودی قادر به تولید 416 اسب بخار نیرو است و شتاب 0 تا 100 آن 5.2 ثانیه  می باشد. همچنین باطری  لیتیوم-یونی بزرگ این خودرو با برق 240 ولت در عرض 2.5 ثانیه شارژ کامل می شود که با این میزان شارژ خودرو را قادر به پیمایش 32 کیلومتر با سرعت 134 کیلومتر بر ساعت کیلومتر مسافت، فقط با استفاده از موتور الکتریکی می کند.

تجهیزات پورشه پانامرا

تمام پانامراهای 2014 مجهز به ترمز ضدقفل، سیستم کنترل پایداری، کیسه هوای جانبی جلو و عقب، کیسه هوای پرده ای، دیسک های ترمز سرامیکی و دوربین دید عقب هستند. در تست ترمزگیری نیز پانامرا 4S و پانامرا توربو با ترمزهای استاندارد توانستند با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت، پس از طی کردن به ترتیب 33 و 34 متر مسافت، ایست کامل کنند. این میزان در GTS مجهز به دیسک های سرامیکی به 33.5 متر رسید و می تواند امنیت و آآرامش را برای شما و خانواده تلن در حین سفر فراهم کند و با اجاره ماشین پورشه پانامرا در تهران با اطلس رنت کار از ویژگی های حاص آن بهره مند شوید و از سفر خود لذت ببرید

عدم بهره گیری از جوی استیک و سیستمی شبیه به i-Drive  بی ام و باعث شده تا تعداد دکمه های روی کنسول و داشبورت به بیش از 80 عدد برسد که کابین پانامرا را شبیه به کابین بوئینگ 747 کرده است! البته محل قرارگیری و عملکرد دکمه ها مناسب و منطقی است و بعد از گذشت مدت کمی به آن ها عادت خواهید کرد. حجم صندوق در تمام مدل ها به جز مدل هیبریدی تقریباً 444 لیتر است که به خوالاندن صندلی های عقب تا 1,262 لیتر افزایش می یابد. این ارقام در S E-Hybrid به ترتیب 334 و 1,152 لیتر است.

شاید بتوان گفت پورشه پانامرا 2014 تنها چهار درب ای است که شما را به چالش می کشد. شتابگیری در هر دوری از موتور راننده را ناامید نمی کند و چسبندگی به سطح جاده بی نظیر است.

غرش موتور و صدای اگزوز، دل انگیزترین موسیقی ای است که می توانید در حین رانندگی با پانامرا به آن گوش دهید. پانامرا خودرویی دو شخصیتی است که به جای خود رام ترین و لوکس ترین خودروی جاده می شود و در جای خود تبدیل به خودرویی می شود که توانایی سر به سر گذاشتن با تمام خودروهای قدرتر از خود را دارد. بله، در پورشه هیچ خطایی جایز نیست، به جز خطای راننده!

منبع: وان کار

قیمت اجاره خودرو پورشه پانامرا در تهران با اطلس رنت کار

قیمت روزانه : 2,5 میلیون تومان

قیمت هفتگی : 16,1 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  60 میلیون تومان

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپانی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

بهترین قیمت ها لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای