اجاره bmw 428i

اجاره ماشین BMW 428i

ب‌ام‌و 428i گرن‌کوپه برخلاف نامش یک «کوپه» نیست. همچنین تعداد درهایش آن را یک «سدان» نیز نمی‌کند؛ در همین حال این خودروی پنج سرنشینه، یک هاچ‌بک هوشمندانه است. گرن‌کوپه ب‌ام‌و به تدریج یک حالت آشنا پیدا کرده است. برای پیشرانه این مدل می‌توان از یک موتور ۲ لیتری توربوی چهار سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب‌بخار و گشتاور ۳۴۵/۷ نیوتن‌متر و یا از موتور توربوی ۳ لیتری با شش سیلندر در یک ردیف با قدرت ۳۰۰ اسب‌بخار و گشتاور ۴۰۶/۷ نیوتن‌متر استفاده کرد. در هر حال، انتقال قدرت 428i با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF انجام می‌شود.

دیفرانسیل چهار چرخ محرک یک آپشن ۲ هزار دلاری است و در همین حال، در هر سطح قیمتی از گرن‌کوپه نمی‌توان از گیربکس دستی استفاده کرد. شروع قیمت 428i از ۴۱۲۵۰ دلار و همین‌طور قیمت 435i از ۴۶۷۵۰ دلار است. در نتیجه، با خرید این مدل‌ها می‌توان ۳۰۰ دلار نسبت به همتایان کوپه سری 4 آن‌ها صرفه‌جویی کرد.

آمار تست عملکرد 428i GC مشابه مدل کوپه آن است. با رفتاری یکسان در سیستم گیربکس و استفاده از همان تایرهای ۱۸ اینچی بریجستون پوتنزا S001 ران-فلت سامر، گرن کوپه مسافت یک‌چهارم مایل را در ۱۴/۲ ثانیه با سرعت نهایی ۱۵۷/۱۷ کیلومتر بر ساعت می‌پیماید؛ یعنی تنها یک‌دهم ثانیه و ۱/۶ کیلومتر برساعت عقب‌تر از مدل کوپه. در همین حال، فاصله توقف ۴۹/۳۸ متری از سرعت ۱۱۲/۶۵ کیلومتر به اندازه ۶۱ سانتی‌متر از عملکرد کوپه بهتر است. البته در تست لغزش در پیچ، 428i گرن کوپه همان نیروی چسبندگی 0.89g را از خود نشان داده است.

گرن‌کوپه در جاده، تفاوت خاصی را نشان نمی‌دهد. در همین حال، یک پکیج هندلینگ دینامیک در خودروی تست استفاده شده که قیمت آن ۱۰۰۰ دلار است. وقتی در حالت رانندگی «اسپورت» دامپرهای انطباقی موجود در این پکیج را به کار می‌گیرید، خودرو قابلیت‌های پلتفرم خود را به نمایش می‌گذارد؛ یک کنترل بی‌نظیر از حرکات بدنه با یک حس استثنایی از سیستم فرمان.

گرن کوپه ۱۶۶۲ کیلوگرمی به اندازه ۶۱ کیلوگرم از همتای کوپه خود سنگین‌تر است. همین موضوع کافی است تا برآورد سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا برای مصرف سوخت جاده‌ای این خودرو از ۶/۷۲ لیتر به ۶/۹۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر برسد. البته در تست انجام‌شده، مصرف سوخت ترکیبی ۸/۷ لیتر از این خودرو مشاهده شده است.

با این که فضای سر موجود در داخل کابین حدود نیم اینچ از سدان‌های سری 3 کوچک‌تر است، ولی شرایط صندلی‌های عقب هنوز برای افراد بزرگسال مناسب است. ب‌ام‌و برای سدان‌ها و گرن کوپه ظرفیت‌های حمل وسایل یکسانی را در نظر گرفته است و بنابراین، در این هاچ‌بک نیز فضای کافی برای قرار دادن وسایل ضروری وجود دارد.

ارائه فرم‌های بدنه مختلف برای یک سری از مدل‌ها، راه‌حلی نسبتاً مناسب برای قانع کردن مشتریان بوده است؛ ولی در همین حال، شباهت‌های زیاد این خودروها به یکدیگر بر تفاوت‌های آن‌ها می‌چربد. در واقع، هرکدام از مدل‌های 428i را که سوار می‌شویم، شاید به این فکر کنیم که ب‌ام‌و چقدر می‌تواند برای ارتقای هر یک از این خودروها وقت صرف کند.

منبع: پدال

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپتنی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

بهترین قیمت ها لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای