اجاره ماشین

اجاره خودرو BMW 528i

اجاره خودرو BMW 528i با رو نمایی بزرگ و پر زرق و برق از مدل جدید سواری بی ام و سری 5، انتظارات از بر چسب “سال آینده” برآمد و رقبا تجدید نظرهایی که در آخرین نسخه انجام شد را به عنوان یک اردک لنگ توصیف کردند. و در عین حال چیزی که مورد انتقاد در مورد 2016 BMW سری 5، به نظر می رسد قدیمی بودن و پشت بار موجود آن است.

درباره BMW 528i

برای کسانی که مایل به فدا شدن نسبت به داشتن جدیدترین و داغترین چرخ در بلوک هستند، یک سواری لوکس فوق العاده خوبی و مناسب است که مشابه اولین مدل سال 2011 آن می باشد، البته نسل فعلی سری 5 کمی متفاوت تر از آن مدل به ظاهر مقدس که در قبل ارائه شده است می باشد.

این خودرو یک سواری بزرگ، راحت و با طراحی کم عیب با تاکید بر لوکس بودن به جای اسپورت بودن است البته ممکن است انتظار علاقه مندان به خوبی فراهم نشود، اما کابین جادار و مجهز به مواد درجه یک و تعداد زیادی از گزینه های راحتی در دسترس، و عناصر راحتی و ویژگی هایی با تکنولوژی بالا در این خودرو به چشم می آید. حتی پس از چند سال، نسل فعلی BMW سری 5 کلاسیک در بازار خوش تیپ باقی مانده است.

برای هر خریدار، انتخاب سری 5 از موتورهای قدرتمند و شگفت انگیز و کارآمد است که آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. برای چنین سواری بزرگ که از صفر به 60 مایل در ساعت را در حدود 6 ثانیه و بازگشت تا mpg 30 و ترکیب شده (535d) طی نی کند واقعا قابل توجه است و یک دلیل عمده در جلب نظر این BMW است. در مدل های i 535 و i 550 شما می توانید شتاب بیشتر و حتی خودرویی سریعتر داشته باشید. در حالی که در اقتصاد سوخت هم صرفه جویی کرده اید.

این درست است که بسیاری از خودرو های سواری و سبک جدیدتر در جدول رقابت بسیار نزدیک آن هستند. A6 آئودی یک سواری قابل توجه است و می تواند با سری 5 در عملکرد و کیفیت داخلی مطابقت داشته باشد. E-Class مرسدس بنز مثل همیشه، یک سواری لوکس است، در حالی که GS 350 لکسوس ساخت واقعا چشمگیری دارد و وعده قابلیت های برتر را داده است.

همچنین زیبایی که در CTS اسپورت کادیلاک وجود دارد، و یا نسخه جدید XF جگوار و گیبلی مازراتی را نیز می توان در نظر گرفت. اما حتی در این میان این همه اردک لنگ سال، سری 5 یک انتخاب عالی است.

طراحی بدنه تیپ، و ویژگی های 528i

528i 2016، 535i، 535d و i 550 BMW سری 5 سواری با پنج سرنشین و چهار درب که در چهار تیپ در دسترس است و با وجود موتورهای مختلف مطابقت دارند. شما ممکن است با دیدن واژه “XDRIVE” اعمال شده برای این خودرو، متوجه شوید که خودرو دارای چهار چرخ محرک است. همچنین تغییرات Active Hybrid5 و M5 که به طور جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند، به عنوان سری 5 گرن توریسمو هاچ بک موجود هستند.

ب ام و i528 با رینگ های 17 اینچی استاندارد، تنظیمات خودرو با انتخاب راننده (تغییر فرمان، پاسخ انتقال و کالیبراسیون دریچه گاز)، چراغ های زنون اتوماتیک و تطبیقی، چراغ کشیده LED، چراغ های مه شکن پرتو افکن، قدرت تاشو و گرمکن آینه های خودکار کاهنده، برف پاک کن اتوماتیک، سانروف، کروز کنترل، دو منطقه کروز کنترل اتوماتیک، فرمان تلسکوپی با قدرت شیب، صندلی های برقی جلو 10 حالته با چهار راه تنظیم گودی کمر، قدرت و و دارای توابع حافظه راننده، صندلی عقب شکل Aبا تقسیم60 / 40 تاشو و اثاثه یا لوازم داخلی وینیل دارای بیمه “SensaTec”.

ویژگی های فن آوری های استاندارد عبارتند از رابط IDrive (صفحه نمایش 10.2 اینچی با فشردن دستگیره / کنترل)، یک سیستم ناوبری، کنترل صدا تلفن، بلوتوث و اتصال صوتی، خدمات اورژانس BMW، و یک سیستم صوتی 12 بلندگو با پخش سی دی، رادیو HD ، یک جک صوتی کمکی، یک پورت USB، یک رابط دستگاه پخش رسانه ای که دارایGB 20 فضای ذخیره سازی موسیقی دیجیتال است.

فضای جلوی به مقدار زیاد جهت قرار دادن پا و فضای کافی جهت گذاشتن مقدار زیادی از وسایل موجود برای سرنشینان عقب وجود دارد.

علاوه بر موتورهای قوی تر خود،در مدل های i 535 و d 535 رینگ های 18 اینچی و تودوزی چرم نیز اضافه می شود.

در مدل550i؛ یک دوربین دید عقب، سنسورهای پارک جلو و عقب، درب صندوق عقب مقاوم، احتراق دسترسی بدون کلید، صندلی های برقی جلو چند کانتور، با 14حافظه مسافری، رادیوی ماهواره ای و 16 بلندگو و سیستم صوتی هارمن/ کاردان افزوده شده است.

چندین پکیج موجود در سراسر مدل های سری 5 وجود دارد. اما در پکیج پرمیوم i 550 این امکانات افزوده شده است: سیستم جرقه زنی دسترسی بدون کلید، رادیوی ماهواره ای و در i528، روکش چرمی، بسته آب و هوای مطلوب، سرد و گرم کن صندلی جلو و صندلی های عقب، غربیلک فرمان و واشر، چراغ جلو جمع شدنی افزوده می شود. و در بسته نور این امکانات افزوده شده است: چراغ های جلو LED تطبیقی و پرتوهای بالا به صورت خودکار.

اگر شما بسته صندلی لوکس انتخاب را کنید، برای شما صندلی های جلو با یک تبدیل شبه ماساژ و 14 راه تنظیمات چند کانتور است با تهویه مناسب در مدل 550i. پکیج Driver Assistance اما در مدل i550 امکانات افزوده شده بدین شرح است: دوربین دید عقب، سنسورهای پارک جلو و عقب، صفحه نمایش سر بالا و دسته ابزار.

کسانی که لوازم کمکی راننده را می خواهند، می توانند یک بسته شامل دوربین جانبی و مشاهده بالا و انواع فن آوری های اجتناب از تصادف که به تفصیل در بخش ایمنی در زیر گنجانده شده است دریافت کنند. اما به پکیج حمل و نقل پویا در مدل i 528 این امکانات افزوده شده است، سیستم تعلیق تطبیقی برای بهبود سواری و عملکرد دستی. همچنین گزینه ترکیبی BMW شخصی در i528 جهت حق انتخاب درها به انواع رنگ متمایز چرم داخل و تیپ باز وجود دارد.

گزینه های فردی شامل (استاندارد تزئینات داخلی بالا) دوربین دید عقب، دوربین های دید جانبی و بالا، سنسور پارک جلو و عقب، کنترل کروز تطبیقی، دید در شب کمک راننده، سیستم پارک موازی خودکار، درب صندوق قدرتی، بسته شدن نرم درب، سایبان عقب قدرتی و سایبان سمت عقب با کنترل دستی، سیستم سرگرمی با دو صفحه نمایش در صندلی عقب، سیستم صوتی هارمن / کاردان و سیستم 16 بلندگو Bang & Olufsen. همچنین فرمان فعال انتگرال در دسترس، که در چرخ های عقب با توانایی بالا به نوبه خود جهت بهبود ثبات و قدرت مانور را فراهم می کند.

قدرت و عملکرد موتور

هر مدل BMW سری 5 دارای گیربکس استاندارد اتوماتیک هشت سرعته و دفرانسیل عقب است گزینه تمام چرخ یک به همه دارای لقب “XDRIVE”است و همچنین دارای یک سیستم توقف شروع خودکار استاندارد است که موتور زمانی که خودرو به منظور صرفه جویی در سوخت متوقف می شود خاموش است.

ب ام و i528، توسط یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با تولید 240 اسب بخار و 260 پوند فوت گشتاور طراحی شده است. در تست های انجام شده، تست شتاب از صفر به 60 مایل در ساعت در 6.4 ثانیه است که یک نمایش تقریبا مناسب برای یک مدل در پایه سواری متوسط لوکس می باشد. برآورد EPA economystands مصرف سوخت در mpg 27 به همراه (23 شهری / 34 بزرگراه) با دفرانسیل عقب و (mpg26 (22/34 با موتور XDRIVE می باشد.

منبع: زمرد یدک

برای مطالعه ادامه مطلب به لینک بالا مراجعه کنید.

قیمت اجاره BMW 528I بدون راننده

قیمت روزانه : 1 میلیون تومان

قیمت هفتگی : 6,3 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  22 میلیون تومان

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپانی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای