هیوندای جنسیس

اجاره ماشین هیوندا جنسیس

هیوندای جنسیس (به انگلیسی: Hyundai Genesis) خودرویی است که از سال ۲۰۰۸ تا کنون در کره جنوبی ساخته می‌شود. این خودرو در سال ۲۰۰۷ برای نخستین بار در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد. این خودرو در کلاس خودرو سایز بزرگ قرار گرفته، طراحی آن موتور جلو و توزیع نیروی پیشران بوده است. سیستم جعبه‌دنده آن ۶ دنده به صورت خودکار است.

پیشنهاد ما برای اجاره خودروی با کیفیت و امن و قدرتمند جنسیس می باشد . جنسیس را باید خودرویی بدون رقیب در بازار داخلی کشورمان دانست چرا که به غیر از لکسوس ES350 تقریبا هیچکدام از رقبای نزدیک ترش مانند تویوتا آوالون، کرایسلر 300، فورد تاروس و یا بیوک لاکراس در این بازار حضور ندارند.

از طرف دیگر مقایسه این خودرو با سری 5 ب‌ام‌و و مرسدس E کلاس هم چندان منصفانه نیست شاید با کمی اغماض بتوان تویوتا آریون جدید 270 اسب بخاری را رقیب جنسیس دانست اما این یکی هم از لحاظ ابعاد و قدرت موتور در پس این کره ای تنومند وپرقدرت قرار می گیرد. در چنین شرایطی است که جنسیس توانسته برخی از مدیران موفق و افراد متمول حسابگر را که قیمت خودروهای آلمانی و هزینه نگهداری آنها برایشان قابل هضم نیست به سوی خود جذب نماید و همچون بازار آمریکا به یکی از پرفروش های داخلی بدل گردد.

قیمت اجاره جنسیس در تهران با کرایه ماشین اطلس

قیمت روزانه : 450 هزار تومان

قیمت هفتگی : 2,8 میلیون تومان

قیمت ماهانه :  11 میلیون تومان

منبع: https://dande6.com

https://fa.wikipedia.org

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای